e-krauss

toode(t) - 0,00

Nõudepesuaine Neutra+

 

6,24 € 4,37 €
EAN: EAN-4744789010121
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva

Nõudepesuaine

KASUTUSALA: Neutraalne kontsentreeritud nõudepesuaine käsitsipesuks. Eemaldab efektiivselt rasva ja kuivanud toidujäätmed ka jahedas vees. Sobib kõikidele vett-taluvate pindade igapäevaseks puhastamiseks.

OMADUSED: Sisaldab rohkesti bioloogiliselt lagunevaid pindaktiivseid aineid, mis efektiivselt eemaldavad rasvad ja muu mustuse ka jaheda veega. Annab klaasesemetele ja toidunõudele särava läike. Ei sisalda lõhna- ja värvainet. Ei kuivata nahka.

PAKEND: 480 ml plastikkanister

KASUTAMISJUHEND: 0,4 ml (vähemmäärdunud nõud) ja 1 ml (määrdunud nõud) pesuainet 1 l veele. Igapäevaseks koristuseks: 1l soojale veele lisada 0,5 ml pesuainet. Kanda töölahus pinnale, lasta mõjuda. Loputada. Väga mustade pindade puhastamiseks võib kasutada kontsentraati.

KOOSTIS: anioonsed pindaktiivsed ained 5-15%, mitteioonsed pindaktiivsed ained <5%, amfoteersed pindaktiivsed ained <5%, säilitusaine (2-fenoksüetanool). Kasutuslahuse pH 7,0.

ETTEVAATUSABINÕUD: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Põhjustab nahaääritust. Kasutada kaitsekindaid. SILMA SATTUMISEL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veelkord. Võtta viivitamatult ühendust Mürgistusteabekeskuse või arstiga. NAHALE SATTUMISEL: pesta rohke veega.

PAKEND & KESKKOND: Pakend on püetüleenist. Puhastatud pakend on taaskasutatav. Transpordipakend on taaskasutatav lainepapp ja polüetüleenkile.


 

EAN-4744789010121 Krauss Nõudepesuaine Neutral+ 480ml , plastikkanister